Leader projekti tutvustav infopäev Ah-Ja Pubis teisipäeval, 31.jaanuaril

  • Projekti infopäev

Leader programmi  esitatud Ahja valla  projekti “Piirkonna toitumisteadlikkuse ja Ahja noorte ettevõtlikkuse ergutamine” kogumaksumusega 10774,21€ rahastati 9158.74€, valla omaosalus on  15%.  Projekti eesmärk on tutvustada kogukonnale laiapõhilisemalt “Põlvamaa – rohelisem elu” ideoloogiat, mille üheks oluliseks väärtuseks on puhas toit kohalikust toorainest.

Kõigile huvilistele mõeldud infopäev toimub teisipäeval, 31.jaanuaril kell 15.00 Ah- Ja Pubis, kus kahe aasta jooksul toimuvaid tegevusi tutvustavad projekti vedajad Katrin Pree ja Piret Palm.

Kahe aasta jooksul toimuvad mitmed huvitavad toitumisnõustamisalased õpitoad, kogemusreis Saaremaale : Euroopa 14 parima Leader projekti hulka valitud Sirguvate Söögisellide juurde, koolikokkadega õppereis Pikakannu koolisööklasse.  Projekti uuenduslikkus on noortele suunatud õppe-ja kogemusreisid teiste edukalt tegutsevate  aktiivsete noorte juurde. Oluline eesmärk on suvel “Kinokohviku” loomine, kus on võimalik filme vaadata ja tervislikke suupisteid ja jooke tarbida, koostööpartneriks on Ah- Ja Pubi.

 

Tasub lugeda ka...