Ahja Saunaralli otsib tegusaid saunaomanikke

  • kaanefoto toetajaga – koopia
  • Saunaralli – koopia

23.juunil toimub neljandat korda lõbus ja sportlik Ahja Saunaralli. Seoses sellega otsib korraldustoimkond tegusaid saunaomanikke, kes võõrustaksid osalejaid.

Ahja Saunaralli on traditsiooniks kujunenud jaanipäevasündmus Ahjal. Saunaralli eesmärk on edendada eestlaslikku saunakultuuri ja traditsioone ning hoida see püsivana, lisaks kutsuda inimesi üle Eesti tutvuma Lõuna-Eesti maagilise loodusega.

Sel suvel korraldame Ahja Saunarallit neljandat korda ning soovime seda veelgi edukamaks muuta, kaasates rohkem saunaomanikke ning luues paremaid koostöösidemeid erinevate ettevõtetega.

Üleskutse saunaomanikele, kes on meelsasti nõus saunatajaid oma saunas vastu võtma, pakkudes neile mõnusat leili. Kui see oled just Sina, siis ära oota ning võta meiega kindlasti ühendust! Saunarallil valivad võistkonnad ka oma lemmiksaunaomaniku. Lemmikuks osutunule on välja pandud auhind!

NB! Saun võib asuda lisaks Ahja vallale ka Vastse-Kuuste, Põlva, Mooste või Võnnu vallas! Kui ka Sina soovid inimestele tutvustada oma koduvalda, siis nüüd on võimalus!

Oma sauna osalusest teatada hiljemalt 12. juuniks!

Kui Teil on soov ning võimalus meie sündmust mingil muul viisil toetada, siis oleme Teile väga tänulikud! Aidata võib igat moodi – andke lihtsalt märku!

Täpsem info saunarallist ja sellele registreerimisest hakkab ilmuma meie Facebooki lehele, kirjutades otsingusse „Ahja Saunaralli“.

Ühendust saate võtta meili teel: saunaralli@gmail.com

või telefonitsi: 50 39 457 (Renar) või 56 28 1001 (Laura)

Ära lase kerisel jahtuda!

Tasub lugeda ka...